کمیسیون ملی یونسکو در ایران با همکاری شهرداری شهر تالابی بندرخمیر  برگزار می کند :

کارگاه آموزشی گردشگری خلاق با محوریت : گردشگری ، گردشگری خلاق ، تجربیات جهانی، گردشگری خلاق ایران، شهر خلاق، نمونه های موفق گردشگری خلاق با تدریس جناب آقای دکتر روشن بابایی

مدرک رسمی شرکت در دوره  از سمت کمیسیون ملی یونسکو در ایران به شرکت کنندگان در دوره اعطا می شود.

کارشناسان “گردشگری خلاق” را نسل جدید گردشگری بعد از نسل اول: “گردشگری ساحل” (سفر اوقات فراغت و برای استراحت) و نسل دوم: گردشگری فرهنگی (متمایل به فرهنگ و موزه‌ها) قلمداد می‌کنند. “گردشگری خلاق” با شعار “موزه‌های کمتر، میدان‌های بیشتر” بر انجام فعالیت‌های تجربی و تعامل عمیق‌تر با زندگی واقعی فرهنگی در شهرها تمرکز می‌کند.در “گردشگری خلاق”، گردشگر به تعامل بیشتر آموزشی، احساسی، اجتماعی و همچنین مشارکت با مکان، فرهنگ زندگی و مردم تشویق می‌شود.در نسل سوم گردشگری، گردشگر شبیه یک شهروند رفتار می‌کند. همچنین در این نوع از گردشگری نقش مدیران در شناخت انواع خلاقیت موجود در شهر به عنوان یک منبع و فرصت برای جذب گردشگران مهم تلقی می‌شود. (منبع: مقاله‌ی منتشر شده از طرف سازمان یونسکو “به سوی استراتژی پایدار برای گردشگری خلاق:، یونسکو، ۱/۱۱/۲۰۰۶)

زمان و مکان برگزاری : چهارشنبه 16 مردادماه 1398 ساعت 11  آدرس : بندرخمیر – سالن همایشات مجتمع صدرالاسلام

مبلغ ثبت نام : 150.000 تومان       نکته: هزینه دوره رایگان می باشد و مبلغ صرفا جهت صدور مدرک با مبلغ 150.000 تومان اخذ می شود.   شرکت در دوره صرفا با ثبت نام از طریق فرم زیر امکانپذیر می باشد.در صورت داشتن سوال با شماره 09173609171 تماس بگیرید. 

ظرفیت ثبت نام تکمیل شده است